המדריך לאתר טן-דו: הכרויות לדתיים

 

מאת: אורטל שור.
 

האמת שאני לא צריכה לשכנע אתכם שאתרי היכרות לדתיים הם ערוץ מצוין, ולספר לכם על התועלות שיש באתרי אינטרנט להיכרויות, מהסיבה הפשוטה שאתם כבר כאן ☺ וגם אתם כמוני רואים את הפרסומים הנפלאים של הזוגות שזה מצליח להם.

אז מה לעשות כדי שזה יקרה גם לך? כדי שגם אתם תופיעו בסיפור ההצלחה?

כתבתי בשבילכם כמה כללים שעובדים וכמה טיפים שיסייעו לכם, להציג את עצמכם נכון ולוודא שהצלחתם להעביר את מי שאתם הלאה, כך גם תוכלו לוודא שהפניות אליכם נכונות יותר עבורכם.

כי החוכמה נמצאת בלעשות את הדבר הנכון בדרך הנכונה.

המטרה של המדריך הזה היא לתת לכם כלים לעשות את זה נכון! ובהצלחה ☺
 

טן-דו הכרויות לדתיים בחינםלפני שיוצאים לדרך יש לי כמה נקודות חשובות להדגיש:

 1. להיות ייחודיים - מאחר שיש כל כך הרבה כרטיסי  פרופיל באתר, צריך לשאוף להיות ייחודי.

 2. לעורר סקרנות – הרבה פעמים עוברים על הכרטיסים האישיים במהירות. אתם חייבים ליצור משהו מסקרן כדי שהמחפשים יפתחו את הכרטיס ויכירו אתכם יותר מקרוב.

 3. להיות יעילים - היכרויות באינטרנט לפעמים גוזלים מחיי היומיום שלנו הרבה זמן, בחיפושים של כרטיסי פרופיל מעניינים, בקריאה של הפרופילים, בכתיבת הודעות ומיילים אחד לשני. ממליצה לכם לשכלל את דרכי הבחירה שלכם ולבדוק האם הם פועלים לטובתכם ויעילים עבורכם. זכרו שזאת לא העבודה הנוספת שלכם ואין צורך לבלות שם בהיקף של חצי משרה.

 4. הכי חשוב - להיות באנרגיה חיובית וליהנות מהדרך הזו!!

והמטרה החשובה מכל: למצוא בן או בת זוג! (לפעמים חשוב להדגיש את המטרה המשמעותית שלשמה אתם עושים את המאמץ הזה, ואני בטוחה שלחלקכם הוא לא קל ופשוט. ויחד עם זאת אתם מבינים שזאת אחת הדרכים לקראת הזוגיות המיוחלת, ואם כבר בחרתם ללכת בדרך הזו דרך האתר, אז כדאי שהיא תעשה בדרך הטובה והאפקטיבית ביותר).
 

 

6 הסודות לכתיבת פרופיל מוצלח באתר :

 1. עריכת מחקר - לפני שאתם יושבים לכתוב פרופיל או אפילו אחרי שכבר כתבתם – הקדישו זמן לעיון בכרטיסים השונים שמופיעים באתר. שאלו את עצמכם, אם הייתי גבר/אישה מה לדעתכם היה מוצא חן בעיניכם? ומה לא? מה גורם לכרטיס אחד להתבלט מהאחרים? מה מושך אתכם להקדיש לכרטיס מסוים זמן מעמיק יותר? נסו לחשוב מה בן הזוג שלכם היה רוצה למצוא? נסו להיכנס לנעליים של הצד השני... אני בטוחה שתופתעו...האם גברים ונשים מציגים את עצמם באותה הדרך? מה ההבדלים? איך גברים / נשים מתארים את הטיפוס שהיו מעוניינים בו? רשמו את התובנות שלכם ופעלו על פיהם.

 2. איך לקבל תוצאות מהאתר – הכרטיס האישי מורכב בדרך כלל מהשם שלכם, גיל, תמונה, תיאור של עצמכם ותיאור של הבן / בת זוג שאתם מחפשים. אסטרטגיית המפתח היא לפרסם את המידע על עצמכם כך שכאשר המנויים יגלשו באתר הם יבחינו בכם. רוב המנויים די עקביים באופן החיפוש שלהם, הם עושים תהליך סריקה פשוט כדי להחליט עם מי ליצור קשר : הם מקלידים את טווח הגילאים, מקום מגורים, השקפה דתית, נותנים הצצה חטופה בתמונה, מעיפים מבט בשם ובציטוט, אם יש התעניינות הם ממשיכים לקרוא עוד ופותחים את הכרטיס כדי לקרוא את התיאור שלכם ומה אתם מחפשים, רק אחר כך יסיקו האם כדאי ליצור קשר. קבלת התוצאות, ברוב המקרים, תלויה במידת ההצלחה שאתם מצליחים להציג את עצמכם באמצעות התמונה, השם שלכם, והציטוט רק אחר כך יפתח המשך הכרטיס.

 3. התמונה שלכם – אחד האלמנטים החשובים. התמונה היא מנגנון הסינון הראשון ויש לה חשיבות (לשני הצדדים). גם אם זה מעצבן אותנו, וזה אולי רדוד – זה כך! ולכן חשוב להשתמש בתמונה הכי טובה שלכם. כדאי להשקיע בכך את הזמן ותשומת הלב: להתלבש בבגד מחמיא, בגד שמייצג אתכם, להקדיש תשומת לב לצבעים של הבגדים ושל הרקע מאחוריכם. הכי מומלץ לשים תמונת פנים שבה אתם מחייכים בחמימות ובביטחון. (מה לעשות? אנחנו אוהבים לראות אנשים מחייכים... ) כדאי לשים תמונת פנים ולא תמונת גוף כי בתמונת גוף הפנים שלכם נראות ממש קטן. שימו לב לשפת הגוף שלכם.

 4. הציטוט שלכם – אם בחרתם לכתוב משהו בשורת הציטוט תבינו שיש לו חשיבות, כי הוא מוסיף עוד מידע מתומצת של מי אתם. ואם המשכתם לקרוא עד כאן אתם מבינים ששם המשחק הוא למצוא את הייחודיות והאותנטיות שבכם. ובאתרי אינטרנט זה חשוב אולי יותר מאשר בתחומים אחרים. אז מה זה ציטוט לא מוצלח? ציטוט נדוש מידי, מעורפל מידי, מתקתק מידי, משעמם, ציני, מוזר, שחצני מידי, גבוה מידי, סתמי או מפולסף. וכל אלו ציטוטים שראיתי באתרי אינטרנט. ומה זה ציטוט מוצלח? אלו ציטוטים ייחודיים שאתם כתבתם על עצמכם, ציטוטים מסקרנים, כותרות שתופסות את העין ויוצרות עניין, ציטוטים עם אופטימיות וכנות. כותרות שיש בהם פשטות ומידע על ראיית המציאות שלכם. ייתכן שתצטרכו כמה ימים לחשוב על משהו טוב באמת. תמשיכו לחשוב על הדרך שבה אתם מציגים את עצמכם, אתם יכולים לבקש מחברים משוב על מה שכתבתם. טיפ קטן: שימו לב אילו כותרות מושכות את תשומת ליבכם – הכותרות האלו יעזרו לכם לחבר משהו משלכם.

 5. הכרטיס האישי שלכם – הכרטיס האישי הוא החלק בפרופיל שבו אתם מתבקשים לספר ולתאר את עצמכם.

מה לא כדאי לעשות?

 • לא לכתוב מגילות ארוכות והשתפכויות הנפש.

 • לא לגלות את כל המטען הרגשי שלכם.

 • לא לכתוב את רשימת הלא אוהב/ת שלכם.

 • לא ליצור מחסום שבן/בת הזוג לא ירצו לעבור.

 • אל תכתבו את מה שאתם הייתם רוצה לקרוא, זכרו שהצד השני הוא שקורא את הדברים. מופנה בעיקר לנשים שכותבות בשפה משתפכת של נשים, ולגברים ששוכחים שהנשים אמורות לקרוא את מה שהם כותבים...

 • אל תכתבו דברים שמעוררים תמיהה וחשדנות

אז מה הגישה הטובה ביותר?

לכתוב בפשטות, בצורה חיובית וייחודית. לעורר סקרנות ורצון לדעת עליכם עוד. לתאר ולספר קצת על מי שאתם. אתם צריכים לכתוב משהו שתרגישו אתו בנוח, שהוא משקף את עצמכם. אתם יכולים לתת לכמה חברים לקרוא את מה שכתבתם ולחוות דעה ולהשתמש בעצות שלהם מה לכתוב על עצמכם, הרי הם רואים אתכם מבחוץ כל הזמן.

 1. התיאור של הצד השני – התיאור של הצד השני זהו החלק שבו אתם כותבים מה אתם מחפשים בבן זוג או בבת הזוג. השגיאה הנפוצה ביותר היא לחבר רשימה דמיונית לגמרי של תכונות שאתם מחפשים. לא תקבלו הרבה פניות אם הרשימה שלכם "מפחידה" מדי או מציבה רף גבוה מידי. אתם עלולים לסנן אנשים מקסימים בדרך, שאם הייתם נותנים להם צ'אנס היו יכולים להיות לכם חיים מאושרים ביחד. אנחנו צריכים לזכור שהדבר הכי חשוב שאנחנו מחפשים הוא חיים מאושרים ושמחים ביחד לאורך ימים ושנים, והחיבור והקשר הטוב יכול להגיע ב"אריזה" שונה ממה שדמיינתם. כתבו את הדברים המהותיים שהכי חשובים לכם.

 

אז אם קראתם עד כה את המדריך כבר הספקתם להבין שפתיחת פרופיל באתרי הכרויות לדתיים באינטרנט דורשת חשיבה ותכנון, וכדי שזה יהיה אפקטיבי רצוי לעשות את זה בדרך הנכונה.

בנו את הכרטיס לאט לאט, לא צריך מושלם, אפשר להתחיל ולשפר מפעם לפעם. אם אתם לא מקבלים את התוצאות הרצויות עיברו שוב על הכרטיס ושנו את הנתונים. רצוי להיות כמה שיותר אותנטיים ואמתיים בכרטיס אתם לא רוצים שמי שיפגוש אתכם יצא מאוכזב מרושם מוטעה שהוא קיבל.

פנו זמן ביומן לדייטים במיוחד אחרי הפרסום של הכרטיס בפעם הראשונה אז אתם מופיעים בקטגוריית ה"חדשים", צפו לפניות בזמן הזה.

אתם יכולים להשתמש באפשרויות השונות שמציע האתר טן-דו הכרויות לדתיים בחינם ליצירת קשר בצורה קלה יותר.

 

מטרת האתר היא שתקבלו פניות, שבעזרת ה' יתפתחו לקשרים רציניים ולחתונות.המאמר בחסות אורטל שור, מאמנת אישית ומאסטר בשיטת NLP, מומחית באימון למציאת זוגיות. 052-5434599 
פייסבוק: "לחיות מתוך אהבה"
 

 

טן דו הכרויות לדתיים
 

טן-דו שידוכים לדתיים נותן לכם פלטפורמה מתקדמת ונוחה ביותר להכרות.
טן-דו הכרויות לדתיים- מקרב אתכם למציאת בן/ת הזוג המתאים לכם משורש נשמתכם.
טן-דו הכרויות לדתיים מאחל לכם את כל הברכות והישועות!

טנדו הכרויות לדתיים מאפשר מציאת בן/ת הזוג.
 

בהצלחה רבה וגלישה נעימה!